Про продовження дії карантину.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2", постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 продовжується дія карантину з 01 вересня 2020 року до 31 жовтня 2020 року на території району.
На території району залишається "зелений" рівень епідемічної небезпеки. Особливу увагу потрібно приділити дотриманню соціальної дистанції, масочному режиму, визначенню заходів дезінфекції суб'єктами господарювання та населення в громадських будинках і спорудах, закладах торгівлі, громадському харчуванні, в громадському транспорті, здійсненню перевезень пасажирів в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння, проведенню масових заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв.м, дотриманню умов самоізоляції.
Забороняється на території району проведення концертів, дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).
На території району на період дії карантину з 00 год. 00 хв. 28 серпня 2020 року до 00 год. 00 хв. 28 вересня 2020 року забороняється в’їзд на територію України іноземцям та особам без громадянства, а також категорії осіб, які не підпадають під зазначену заборону, визначених пунктом 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2" із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712, від 27 серпня 2020 року № 757.
З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у навчальному 2020/2021 році суб’єкти, що відповідальні за влаштування, утримання закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти мають здійснювати свою діяльність з урахуванням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50.
Дозволити організацію та проведення футбольних матчів на території району у разі відсутності додатково встановлених обмежень органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, що перешкоджають проведенню матчу.