12 вересня 2020 року відбулися районні змагання з футболу!

12 вересня 2020 року з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами) на районному стадіоні «Колос» з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулися районні змагання з футболу. На ігровому майданчику зібралися представники чотирьох команд: «Ветеран», «Гладіатор», «Голованівськ» та «Молодіжка». Учасники змагань грали по круговій системі. Найбільшу кількість очків набрала команда «Гладіатор», Другими стали гравці «Голованівськ», третю позицію у запеклій боротьбі здобула команда «Ветеран», а от команді «Молодіжка» лише трішки не вистачило досвіду, вони стали четвертими. Всі учасники змагань  відділом освіти, культури, молоді та спорту райдержадмінстрації були нагороджені грамотами, кубком та цінними подарунками.