До Голованівської лікарні прибули нові фахівці

Цього тижня «родину» НКП "Голованівська районна лікарня" Голованівської районної ради поповнили молоді та кваліфіковані фахівці: лікар-анестезіолог дитячий Олексій Семілуцький та анестезист Михайло Лепетун.
        Олексій родом з Мелітополя. Закінчивши місцевий медичний коледж, продовжив навчання у Запорізькому медичному університеті.
Каже, що ця професія манила ще з дитинства. Сам неодноразово відвідував лікарню, бачив вдячних пацієнтів, котрі дякували своїм лікарям – і вирішив, що також зможе бути таким, зможе допомагати іншим та дарували людям посмішки на обличчях.
           Навчався молодий лікар НКП "Голованівська районна лікарня" Голованівської районної ради на педіатра, оскільки ця професія одна з найважливіших в нашому суспільстві.
           Зараз його місце роботи в пологовому відділенні, де лікар готовий до активної праці та допомоги іншим.
          В лікарні йому дуже сподобалось. Попередньо лікар вже відвідував наш заклад охорони здоров’я. Познайомився з колективом, оглянув відділення і вирішив, що його місце роботи саме тут, в нашому рідному серцю Голованіську.
         На своїй батьківщині трудову діяльність розпочав іще один молодий фахівець – Михайло Лепетун. Щойно закінчивши Первомайський медичний коледж, він приступив до роботи.Там він отримав спеціальність медбрата-анестезиста – і відразу поповнив колектив хірургічного відділення НКП "Голованівська районна лікарня" Голованівської районної ради.
        Навчання тривало чотири роки разом з поєднанням теоретичної і практичної частин. Практику ж проходив в Первомайській районній лікарні.
Медичну професію обрав, оскільки хотів бути корисним в цьому суспільстві.

На допомогу молодим спеціалістам Голованівської лікарні приходять і досвідчені колеги.

Ольга Клименко
"ЧД" № 37 від 11 вересня 2020 р.