Засідання комісії із захисту прав дитини

23 вересня 2020 року під керівництвом керівника апарату Голованівської райдержадміністрації Лариси ЛУЖАНСЬКОЇ проведено засідання комісії із захисту прав дитини, на якому розглянуто 8 питань:
- про надання/ненадання висновку щодо визначення місця проживання дитини - 1;
- про надання/ненадання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав – 1;
- про надання згоди для зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей – 2;
- про припинення/неприпинення опіки/піклування на дитино.-сиротою, дитиною позбавленою батьківського піклування, за її заявою – 1;
- про призначення/не призначення опіки/піклування над дитиною, яка залишилась без батьківського піклування - 1;
- про надання/ненадання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, на ім’я неповнолітньої дитини – 2.

Розглянуто 6 заяв громадян та 1 ухвалу суду. 6 заяв громадян та ухвалу суду задоволено, розгляд 1 заяви перенесено на наступне засідання, в зв’язку з неявкою заявника.
За результатами розгляду підготовлено 5 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, по 1 висновоку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав та визначення місця проживання дитини.