Докладаємо всіх зусиль аби наша лікарня надавала гідну медичну допомогу

Незабаром буде зведено повністю новий дах головного корпусу НКП "Голованівська районна центральна лакарня" Голованівської районної ради,З аклад,  за бюджетним запитом, на 100 % до кінця року забезпечено фінансуванням всіх поточних видатків, в т. ч. на оплату праці персоналу.
          Також завдяки старанням нового керівництва лікарні родину наших медиків поповнили лікар-педіатр Борох Яніна Генадіївна, лікар-анестезіолог дитячий Олексій Семілуцький та анестезист Михайло Лепетун, що дає нам можливість виконати майже всі вимоги Національної служби здоров'я України, необхідні для отримання фінансування з державного бюджету на функціонування пологового відділення (наразі воно фінансується з районного бюджету). Залишається лише укомплектувати пологове апаратом для штучної вентиляції легенів у новонароджених, який коштує близько 900 тис. грн. І цю суму за рішенням районної ради виділено. Далі справа техніки - проведення тендерних процедур.
         Для подальшого розвитку кадрового потенціалу ЦРЛ, Голованівська районна рада ухвалила ще одне важливе рішення, а саме: в програмі розвитку та фінансової підтримки закладу передбачено для лікарів які не мають власного житла на території Голованівського району доплату на вирішення житлово-побутових питань в сумі до 2 тис. грн. в місяць.
      Спільно у непростий для медицини час докладаємо всіх зусиль аби наша лікарня надавала гідну медичну допомогу та посіла достойне місце на ринку медичних послуг.