79-ті роковини трагедії Бабиного Яру

З дотриманням усіх протиепідемічних умов 29 вересня 2020 року працівниками Голованівської районної бібліотеки ім. С.В. Шеврякова було проведено годину-реквієм «Бабин Яр: без права на забуття», на якій були присутні заступник голови районної ради Дмитро Рокотчук та голова Голованівської ветеранської організації Володимир Миндаль .            З метою ушанування пам»яті жертв цієї великої трагедії періоду Другої світової війни продемонстровано документальний фільм.
          В загальноосвітніх закладах проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи, бесіди, уроки-реквієми.
          У Голованівській районній бібліотеці для дорослих для відвідувачів бібліотеки організовано виставку "Історія великих страждань" з наступним обговоренням.

Пам’ятні місця, пов’язані з трагедією Голокосту, поховань жертв нацистських злочинів на території Голованівського району, упорядковано та покладено квіти.

Сільським та селищним радам рекомендовано обмежити проведення 29 вересня 2020 року розважальних заходів.