29 вересня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Копієвський провів робочу нараду щодо організації представлення Голованівського району на Міжнародній агропромисловій виставці «AgroExpo-2020» та Покровському ярмарку, які проходитимуть з 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у м. Кропивницький.
Протягом наради було розглянуто концепцію презентації нашого краю, обговорено питання представництва економічного та промислового потенціалу району, виготовлення презентаційних матеріалів, варіантів дизайну локацій та іншого.
По закінченню наради прийнято відповідні рішення та надано доручення керівникам структурних підрозділів щодо підготовки та проведення запланованого заходу.