Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

29 вересня 2020 перший заступник голови Голованівської райдержадміністрації Михайло Копієвський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засіданні розглянуто питання стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активному підприємству Голованівського району ТОВ «Жил.Сервіс». Члени комісії звернули увагу керівника підприємства-боржника на заборгованість із виплати заробітної плати», яку подано у звітності до головного управління статистики у Кіровоградській області. Згідно офіційних статистичних даних ТОВ «Жил.Сервіс» починаючи з 01 травня 2020 року по даний час заявляє про заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 180,7 тис.грн., що невідповідає даним, які подані до управління соціального захисту населення райдержадміністрації : станом на 01.05.2020 року -180,7 тис.грн, 01.06.2020 - 134 тис.грн, 01.07.2020- 110 тис.грн, 01.08.2020- 64,6 тис.грн., 01.09.2020 – 47,4 тис.грн.
Підприємством-боржником надано усні пояснення причин виникнення заборгованості та повідомлено про перспективи погашення заборгованості із заробітної плати.
У ході обговорення члени комісії висловили пропозиції та рекомендації.За наслідками обговорення прийнято ряд рішень