Усіх працівників поштового зв’язку району вітаємо з Всесвітнім днем пошти!

Всесвітній день пошти - одне з міжнародних свят, що відзначається у рамках ООН. 9 жовтня 1874 року утворився Всесвітній поштовий союз (ВПС). На XVІ Конгресі ВПС, що проходив у Токіо в 1969 році, було прийняте рішення відзначати цю дату як день Пошти, що зближає країни і народи, сприяє загальному процвітанню. Сьогодні міжнародна пошта говорить на 6 800 мовах своїх клієнтів, 190 поштових адміністрацій, що входять у ВПС, утворюють єдиний поштовий простір і найбільшу фізичну мережу доставки в усьому світі.

Ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну для людей роботу. Вас завжди чекають з нетерпінням. Адже саме Ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісткою від рідних та близьких.

Бажаємо щастя та фінансового благополуччя, терпіння і наполегливості у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Голова районної

державної адміністрації                   Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ