Версія для друку
Новини

Назаренко: Обласний центр може стати спортивною столицею

Очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко вважає, що, реалізувавши в Кропивницькому проект із будівництва мультиплексу, обласний центр може стати спортивною столицею України.

Про це він заявив під час робочої зустрічі з Радою старійшин регіону 7 жовтня.

«Ми працюємо над тим, щоб подати проект із будівництва сучасного спортивного комплексу на місті «колізею» на державне фінансування. Ми бачимо цей об’єкт як мультиплекс-трансформер із 50-метровим басейном, аренами для проведення змагань із різних видів спорту, а також локацією для концертів, тренувальними майданчиками і хостелом», – розповів він.

Колишній начальник управління фізкультури і спорту облдержадміністрації, а нині член Ради старійшин Олександр Березан відмітив важливість такої проспортивної позиції керівника регіону.

«Уперше чую від голови облдержадміністрації про бажання просувати спортивний напрямок. Це дуже важливий сигнал спортивній спільноті», – сказав Олександр Березан.

Раду старійшин при голові Кіровоградської обласної державної адміністрації створили в лютому 2011 року. Станом на сьогодні до її складу входить 14 членів. Це відомі в регіоні колишні керівники органів державної влади, промислових підприємств та агроформувань, інтелігенція. Очолює дорадчий орган із часу заснування Микола Сухомлин.