З Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня ми відзначаємо особливі свята для кожного українця: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. День захисника України уособлює мужність та героїзм борців за волю України, її незалежність та територіальну цілісність. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечували та забезпечують соціально-економічний та інформаційний захист нашої держави.

Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини, беручи участь в АТО/ООС на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Символічно, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці — одного з найдавніших свят українського народу. З давніх часів Пресвята Богородиця була заступницею та покровителькою наших предків. Сподіваємось, що і нас вона накриє своїм чесним покровом і захистить від усякого зла.

Щиро вітаю з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці і бажаю, щоб мир, щастя, радість та добро були завжди з нами.

Слава Україні!

Героям Слава!