Сьогодні, 14 жовтня 2020 року, відбувся урочистий мітинг

Сьогодні 14 жовтня 2020 року біля Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції відбувся урочистий мітинг  із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами) присвячений Дню захисника України, Дню Українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці!

З вітальним словом звернулися: голова Голованівської районної державної адміністрації – Олег Голімбієвський, голова селищної ради –  Сергій Цобенко та голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій.

На урочистостях були присутні представники районного військового комісаріату, учасники АТО/ООС, члени районної організації ветеранів України.

Вшановано пам»ять загиблих хвилиною мовчання та проведено панахиду. В кінці заходу усі бажаючі увічнили пам’ять загиблих солдат покладанням квітів до Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції.