Держбюджет-2021: Кабмін спростував найпоширеніші фейки

Кабінет Міністрів України спростував 10 міфів про проєкт Державного Бюджету на 2021 рік.

"Уряд вчасно розробив і подав проєкт Держбюджету-2021. І наразі документ перебуває на розгляді у Верховній Раді. Навколо кошторису точиться багато розмов. Розвінчуємо 10 найпопулярніших міфів про Держбюджет можливостей", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Кабмін спростовує інформацію про те, що вчителям не підвищать зарплати.

"Зарплата вчителям буде збільшена. Для місцевих бюджетів Кіровоградської області освітня субвенція на 2021 рік передбачена у сумі 2729,7 млн.грн., що на 30,7% більше її обсягу на 2020 рік (2057,8 млн.грн.). Кошти освітньої субвенції спрямовуватимуться виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам", - повідомила заступниця директора департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Анісімова.

Також уряд запевняє, що в бюджеті будуть кошти на боротьбу з COVID-19, попри те, що Фонду боротьби з коронавірусом не буде.

Індексація пенсій триватиме і надалі – на ці цілі держава передбачила рекордні 323 млрд грн.

Серед основних "міфів" і зменшення обсягу субсидій у 2021 році, непідйомний дефіцит, а також збільшення податків.

"Гарантуємо виконання всіх зобов'язань по субсидіях у повному обсязі та будемо розширювати цю програму в разі потреби. Стратегічна мета Уряду - зростання доходів українців, а не зростання субсидій", - наголосили в Уряді.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+