Версія для друку
Новини

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

П Р О Т О К О Л
позачергового засідання районної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 жовтня 2020 року № 44
смт Голованівськ

Головував :

ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ
Олег Дмитрович - голова Голованівської районної
державної адміністрації

ПРИСУТНІ: члени районної комісії (за окремим списком), голови сільських, селищних рад – в режимі он-лайн.

Секретар: ПУХНАТА Юлія – головний спеціаліст з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

Порядок денний:

1. Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Доповідачі:
Діканова Ірина - завідувач Голованівського районного лабораторного відділення ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України»;
Бугаєнко Ольга - в.о. директора КНП "Голованівська ЦРЛ" Голованівської районної ради;
Фоменко Марина – в.о. головного лікаря КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

СЛУХАЛИ:
Діканову Ірину - завідувача Голованівського районного лабораторного відділення ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України»;
Бугаєнко Ольгу - в.о. директора КНП "Голованівська ЦРЛ" Голованівської районної ради;
Фоменко Марину – в.о. головного лікаря КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

ВИРІШИЛИ:

1. На виконання пунктів 3, 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2020 року № 888), на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 жовтня 2020 року продовжити на території району вжиття заходів, передбачених для "зеленого" рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Головам сільських, селищних рад,
Коломійчуку Радію,
Дікановій Ірині,
Бугаєнко Ользі,
Фоменко Марині,
Белінській Олені,
Довгому Олександру,
Бондаренку Віктору,
Тузу Сергію,
Дудник Антоніні,
Карабенюк Тетяні,
Довгій Ользі,
Копієвській Людмилі

2. Здійснювати контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2" (зі змінами), та забезпечити виконання протиепідемічних заходів відповідно до запровадженого на території району "зеленого" рівня епідемічної небезпеки.

Термін виконання - на період дії карантину

3. Забезпечити контроль за тимчасовою забороною проведення шляхом перенесення (відтермінування) спортивних, культурних, соціальних, релігійних, розважальних і рекламних заходів на інший період більш сприятливий для проведення без загрози поширення захворювань, спричинених коронавірусом, та до особливого рішення.

Термін виконання - на період дії карантину

4. Забезпечити дотримання протиепідемічних обмежень на території району, установлених відповідно до "зеленого" рівня епідемічної небезпеки, приділивши особливу увагу дотриманню соціальної дистанції, масочного режиму, здійснення перевезень пасажирів в кількості не більшій ніж кількість місць для сидіння.
Термін виконання - на період дії карантину

5. Продовжити роз'яснювальну роботу та широке інформування населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали оповіщення про епідемічну ситуацію щодо поширення COVID-19 та важливості дотримання протиепідемічних заходів.

Термін виконання - на період дії карантину

6. Здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час проведення агітації на виборах до органів місцевого самоврядування - 2020, враховуючи, що організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.

Термін виконання - до 25.жовтня 2020 року

7. Забезпечити контроль за здійсненням протиепідемічних заходів під час організації виборчого процесу відповідно до Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 року № 846 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641".

Термін виконання - під час організації та проведення
виборів

Коломійчуку Радію,
Коломійчук Олені,
Довгому Олександру

8. Здійснювати контроль за виконанням обмежень, передбачених для "зеленого" рівня небезпеки з метою забезпечення суб’єктами господарювання встановлених протиепідемічних норм, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами).

Термін виконання - на період дії карантину

Дікановій Ірині

9. Забезпечити постійне зростання кількості проведення щоденного безперервного тестування щодо виявлення РНК коронавірусу SARS-Cov-2 методом полімеразної ланцюгової реакції та проведення протиепідемічних заходів на території району.

Термін виконання - на період дії карантину

Копієвській Людмилі,
Дікановій Ірині,
Бугаєнко Ользі,
Фоменко Марині

10. Здійснювати щоденне оприлюднення через вебресурси, соціальні мережі та інші засоби масової інформації та комунікації оперативної інформації щодо стану поширення COVID-19, та офіціальної статистичної інформації про кількість хворих.

Термін виконання - на період дії карантину

11. Забезпечити проведення інформаційно - роз'яснювальної роботи з населенням шляхом поширення соціальної реклами щодо профілактики захворювання на COVID-19 і можливих наслідків захворювання на неї.
Термін виконання - на період дії карантину

Копієвській Людмилі,
Пухнатій Юлії

12. Здійснювати висвітлення рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Термін виконання - на період дії карантину

Довгому Олександру,
Коломійчуку Радію,
Копієвській Людмилі

13. Забезпечити інформування місцевих громад про дотримання суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину, зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об'єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

Термін виконання - на період дії карантину

До пунктів 1-13: Копієвський М.Д. - контроль

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова комісії ТЕБ та НС                                  Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ

Секретар комісії                                                Юлія ПУХНАТА

№01-05/50/1

від 16 жовтня 2020 року