Базовий тренінг програми "Молодіжний працівник"

В період з 23 по 25 жовтня 2020 року у м. Кропивницький заплановане проведення Базового тренінгу "Молодіжний працівник" , за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Програми розвитку ООН в Україні та управлінням молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

До учассті у Тренінгу запрошуються лідери та активісти громадських та благодійних  організацій, які працюють з молоддю, державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому і регіональному рівнях, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форм аласності.

Просимо бажаючих зареєструватися на участь у Тренінгу за електронним посиланням:

https://docs.google.com/fonns/d/e/1FAIpQLSdTdrYE7PRAM95

Витрати на відрядження учасників Тренінгу  за рахунок коштів організацій, що відряджають, проживання та харчування - за рахунок організаторів заходу.

Організатори та учасники Тренінгу зобов’язуються дотримуватися всіх протиепідемічні заходів.

Для більш детальної інформації щодо участі у Тренінгу звертатись до відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації - ГУЙВАН Юлії. 0951498112 та координаторКи Тренінгу АРУТЮПЯН Олени, 0501725751.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+