Через загострення епідситуації, у госпітальних базах Кіровоградщини збільшили кількість ліжок під COVID-19

Про це повідомив Олег Рибальченко сьогодні, 20 жовтня у ході брифінгу.

«Ми збільшили чисельність ліжок задіяних для лікування COVID-19 на 135. У Центральній міській лікарні Кропивницького додали 100 ліжок, в обласній лікарні – 30 ліжок і відповідно 5 ліжок в Олександрійській міській лікарні. Відповідно ми маємо більшу можливість забезпечити пацієнтів лікуванням», - повідомив Олег Рибальченко.

Він додав, що наразі 141 хворий на COVID-19 лікується у госпітальних базах. В обласній лікарні знаходиться 31 пацієнт із COVID-19 (зарезервовано 60 ліжок). У Центральній міській лікарні Кропивницького – 76 пацієнтів (резерв 225 ліжок).В Олександрійській міській лікарні 17 хворих (резерв 30 ліжок). 9 осіб лікуються у Добровеличківській центральній районній лікарні (резерв 14 ліжок). У Маловисківській центральній районній лікарні 8 ліжок задіяно з 20-ти резервних.

Нагадаємо, Кіровоградщина отримала цільову субвенцію на забезпечення лікарень киснем