Андрій Назаренко: голова облдержадміністрації працюватиме з усіма очільниками і радами територій

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко подякував жителям регіону, які взяли участь у виборах 25 жовтня. Водночас він заявив, що готовий працювати з усіма обраними очільниками і радами територій.

"Вдячний усім, хто прийшов  на дільниці і скористався конституційним правом обрати шлях розвитку громад на найближчі п’ять років. Поки наші комісії рахують голоси, зазначу, що голова облдержадміністрації працюватиме з усіма очільниками і радами територій, не залежно від наявних партбілетів. Гасла, з якими всі йшли на вибори, і моє завдання – розвиток потенціалу сіл, міст, районів і загалом Кіровоградщини – співпадають на всі сто», – зазначив Андрій Назаренко.

Щойно ЦВК оголосить переможців, голова ОДА пропонує всім закатати рукава і ставати до роботи.

«Справ у всіх нас багато!», - наголосив очільник Кіровоградщини.