ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають соціальні працівники району -  люди, справою яких є віддана, невтомна праця на благо людей! Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної  політики з питань соціального захисту.

Від щирого серця вітаю фахівців з професійним святом !

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка,  допомога та підтримка тим, хто  найбільше того потребує: літні люди, соціально незахищені, із обмеженими можливостями чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Саме від соціальних працівників залежить ефективність реалізації державної соціальної політики, яка стала на шлях реформування. Виконуючи завдання поставленні Президентом та Урядом, наші громадяни завдячуючи вашій праці мають відчути соціальний  захист та підтримку з боку держави. Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою голова райдержадміністрації        Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ