На Кіровоградщині освітнім закладам у «жовтій» зоні рекомендують перейти на дистанційне навчання

               Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Таборанський із 2 листопада рекомендує закладам загальної середньої освіти, розташованим на територіях із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки, перейти на дистанційну форму навчання.

                    Відповідного листа скерував відділам освіти райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування і директорам освітніх закладів обласного підпорядкування .

                                Тим закладам загальної середньої освіти, що знаходяться у «зеленій» зоні, рекомендує забезпечити очну форму навчання з можливістю організації дистанційної для окремих учнів за заявою батьків та змішану форму навчання за умови, що регіон у якому розташоване освітній заклад, не належить до «червоного» рівня.

                                «Для прийняття рішення щодо форми навчання у школах у кожній окремій адміністративно-територіальні одиниці варто врахувати висновки регіональних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – зазначив Володимир Таборанський.

                                Також начальник управління наголосив на необхідності чіткого дотримання протиепідемічних заходів в освітніх закладах і нагадав алгоритм профілактичних дій.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+