На Кіровоградщині від коронавірусу одужали 63 жителів області

Про це повідомив голова ОДА Андрій Назаренко сьогодні, 5 листопада.

«Маємо гарний за добу і взагалі за час епідемії COVID-19 показник - 63 жителів області одужали.

Нуль летальних. При цьому, обласний лабцентр зареєстрував 83 нових випадки коронавірусу і з них - 14 у медиків»,- уточнив Андрій Назаренко.

За інформацією головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, одужали від коронавірусної інфекції: 36 жителів Кропивницького, по 1 у Знам’янці, Добровеличківському та Гайворонському районах, 10 - в Олександрії, 6 у Долинському районі, 3 у Новоукраїнському та стільки ж у Благовіщенському районах, а також 2 жителів Олександрійського району.

За минулу добу в лабораторному центрі провели 683 ПЛР-дослідження і 46 ПЛР-досліджень в обласній лікарні.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

сорок один у м. Кропивницькому;
два у Новоукраїнському районі;
три в Долинському районі;
три у Новомиргородському районі;
одинадцять у м. Олександрія;
чотири у Онуфріївському районі;
три у Кропивницькому районі;
один у м. Світловодськ;
два у Олександрійському районі;
один у Благовіщенському районі;
один у Новгородківському районі;
дев’ять у м. Знам'янка;
два у Знам'янському районі.

Наразі на COVID-19 хворіють 1295 жителів області, 1115 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 31,6%, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 36,7% 180 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 63;
Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 84;
Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 6;
Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 15;
Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 12.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 8 тяжких хворих: 6 – в обласній лікарні, 2 – у центральній міській лікарні Кропивницького.