Спеціалісти TomoClinic безкоштовно консультують пацієнтів Голованівської ЦРЛ

Висококваліфікована спеціалізована допомога лікарів йде назустріч не тільки пацієнтам обласного центру, а й назустріч жителям віддалених районів області. Тож приватно-державне партнерство в медицині щоразу розширюється.

12 та 13 листопада провідні лікарі TomoClinic будуть вести прийом пацієнтів Голованівського району Кіровоградської області в Голованівській ЦРЛ. Це сприятиме більш якісному ранньому виявленню захворювань та обміну досвідом з колегами регіонів та області.

Всі консультації безкоштовні.

Прийом пацієнтів будуть вести фахівці TomoClinic: онколог, мамолог, отоларинголог-онколог, уролог, хірург, проктолог. Вони прийматимуть пацієнтів 12 листопада — з 11 до 16 години, а 13 листопада — з 9 до 15 години. Лікар-дерматолог консультуватиме 13 листопада з 10 до 15 години.

Запрошуємо всіх бажаючих на прийом до провідних спеціалістів за адресою в Голованівську: вулиця Незалежності, 2.

Центр TomoClinic відкритий до співпраці з медичними установами інших регіонів та областей України. Наша «Мобільна медична консультація» — діагностичний трейлер з сучасним обладнанням готовий приїхати і до вашої громади. Тож чекаємо пропозицій та запрошень для подальшої співпраці!

Всі деталі дізнавайтесь за безкоштовним телефоном 0 800 33 16 79. Звертайтесь — і ми прийдемо на поміч.
#TomoClinicUA #TomoClinic_UA #діагностика #діагностика_раку