16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогресс. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.
                  Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
                     Бажаю всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.
                     Хай всі ваші плани будуть реалізовані!

Голова районної

державної адміністрації                                        Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ