Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району (код ЄДРПОУ 22227508) повідомляє, що розпорядженням голови Голованівської районної державної адміністрації від 26 листопада 2020 року №266-р прийнято рішення про припинення діяльності юридичної особи – територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району шляхом ліквідації.

Вимоги кредиторів приймаються у письмовій формі протягом двох місяців з дня опублікування цього повідомлення про прийняття рішення щодо припинення діяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району шляхом ліквідації. Письмові вимоги приймаються за адресою: 26500, Кіровоградська область, Голованівський район, смт Голованівськ, вул. Соборна, 40. Телефон для довідок (05252)30146.

Голова ліквідаційної комісії      Ткач Валентина Леонідівна