Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Щиро вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні на вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст. Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Голова районної державної адміністрації                                    Олег Голімбієвський