09 грудня 2020 року голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський провів термінове засідання комісії щодо проведення перевірки безпечної експлуатації кисневих балонів в КНП «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради.

З метою всебічного і об»єктивного розгляду даного питання та запобігання виникненню нещасних випадків голова районної державної адміністрації доручив керівникам відповідних служб провести перевірку виконання умов транспортування, зберігання, використання кисню медичного в КНП «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради. За результатами перевірки членам комісії необхідно доповісти та скласти акт до 10 грудня 2020 року.

Прийнято рішення на період проведення перевірки відсторонити від роботи Бугаєнко Ольгу Петрівну, директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради.