День працівника державної виконавчої служби

Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання направлені на підвищення соціально – економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Така необхідна, щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян, сприяє зменшенню несправедливості з тим, щоб найвищі цінності були незаперечними і надійно захищеними.

Тому, шановні  працівники державної виконавчої служби, вітаю вас з нагоди професійного свята. Бажаю вам високого професіоналізму, почуття відповідальності в утвердженні справедливості і законності у суспільстві, успіхів у цій нелегкій, але такій необхідній справі, міцного здоров’я, великого родинного щастя, добра та благополуччя.

Голова районної

державної адміністрації                                      Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ