19 грудня в Україні відзначається День адвокатури

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. Професія адвоката вважається однією з найбільш важливих і затребуваних.

Принциповість, відповідальність, відданість ідеалам справедливості, цілеспрямованість та наполегливість допомагають успішно відстоювати конституційні права і свободи громадян.

19 грудня в Україні відзначається День адвокатури, і нам особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Ті, хто чесно і мужньо стоїть на захисті прав та інтересів, хто присвятив своє життя служінню закону і справедливості!

Бажаю вам нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпеченні права кожної людини на кваліфіковану правову допомогу. Мудрості вам, мужності й витримки у здійсненні цієї високої професійної місії!

Голова районної

державної адміністрації                                      Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ