Станом на 16 грудня на Кіровоградщині на коронавірус захворіли 102 жителів області

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 16 грудня.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 1042 ПЛР-тестування та 51 ПЛР-тестування в обласній лікарні.

Випадки COVID-19 зареєстрували:

• Випадки COVID-19 зареєстрували:
  • сорок шість у м. Кропивницькому;
  • п'ять у м. Олександрія;
  • десять у Благовіщенському районі;
  • один у Вільшвнському районі;
  • чотири у Гайворонському районі;
  • один у Голованівському районі;
  • чотирнадцять у Добровеличківському районі;
  • чотири у Долинському районі;
  • два у Знам'янському районі;
  • чотири у Компаніївському районі;
  • три у Кропивницькому районі;
  • п'ять у Маловисківському районі;
  • один у Новоукраїнському районі;
  • два у Петрівському районі.

Одужали від коронавірусу 47 жителів обласного центру, 2 в Кропивницькому районі та стільки ж в Бобринецькому районі, 1 з Новоархангельського району, 5- в Маловисківському районі, а також 8 жителів з м. Олександрія.

Нa Кіровогрaдщині зафіксували 6 летальних випадків COVID-19. Йдеться двох жінок 67-ми та 68-ми років та 65-річного й 74-річного чоловіків з м. Кропивницький, 72-річного чоловіка з Благовіщенського району та жінку 73-х років з Кропивницького району.

Наразі на COVID-19 хворіють 4159 жителів області, 3866 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Зайнятість ліжок хворими становить 27,9 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 32,9 %.

293 стаціонарних ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 95;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 124;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 6;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради - 27;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 2;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 21;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 18.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 13 тяжких хворих: 10 – в обласній лікарні, 1 –в Добровеличківській ЦРЛ, 2- в Олександрійській міській лікарні.

Наразі 444 ліжка забезпечені киснем. Серед них - 223 вільні.