Зберігання та використання кисню медичного в балонах

На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2020 року №01-26/190/0.1 щодо використання кисню медичного, розпорядженням голови Голованівської райдержадміністрації було створено районну комісії з метою перевірки виконання вимог щодо транспортування, зберігання та використання кисню медичного в балонах в КНП «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради, із залученням фахівців Голованівського районного відділу Управління ДСНС України та Управління Держпраці у Кіровоградській області.

У ході перевірки встановлено, що використання кисню медичного в балонах здійснюється з дотриманням чинних вимог.

Випадок неналежного використання кисневих балонів був одиничним, за вчиненні дії відповідальну особу притягнено до дисциплінарної відповідальності та повідомлено про заборону вчинення таких дій в подальшому.

Фахівецем Управління Держпраці у Кіровоградській області було надано рекомендації посадовим особам медичної галузі району та КНП «Голованівська ЦРЛ» щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання.