24 грудня - День працівників архівних установ!

Сьогодні відзначають професійне свято працівники, які надають архівні довідки, копії та витяги з документів, потрібні для забезпечення соціального захисту, збереження прав та законних інтересів людей. Без перебільшення, архівні працівники - вартові історії та родоводу, здобутків сім'ї, установ, міста, що складаються в історію України.

За кожним із документів - доля людей, історія родин, землі, споруд, вулиць, що стане підґрунтям у складанні літопису нашого Голованівського  району, родоводу його мешканців.

Висловлюю всім архівістам району слова вдячності за щоденну кропітку працю, наполегливість і сумління, особистий внесок у розвиток архівної справи  та збереження історико-культурних надбань нашого краю.

Сердечно бажаю всім працівникам та ветеранам архівної справи невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, міцного здоров’я, благополуччя та щастя у  родинах!

Вітаю Вас, шановні, з професійним святом!

Голова районної державної адміністрації                                                             Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ