Коронавірус на Кіровоградщині станом на 4 січня: 7 захворіло, 36 одужало, 2 померло

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 4 січня.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 40 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні - не проводилися.

Випадки COVID-19 зареєстрували: чотири у м. Кропивницькому, три в Олександрівському районі.

Одужали від коронавірусу 8 жителів обласного центру, 10 – в м. Олександрія, 6 з Новомиргородського району, 4 жителя Гайворонського району, 3 з Компаніївського району, 2 жителів Долинського району та по одному жителю з м. Знам'янка, Олександрійського й Онуфріївського районів.

Нa Кіровогрaдщині зафіксували 2 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 58-річного чоловіка з Онуфріївського району та жінку 78-ми років з м. Кропивницький.

Наразі на COVID-19 хворіють 3791 житель області, 3566 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції.

Зайнятість ліжок хворими становить 21,4%, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 23,7 %.

225 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 97;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 68;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 6;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 14;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 3;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 11;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 26.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 18 тяжких хворих: 17 - в обласній лікарні, 1 - в Олександрійській міській лікарні.

Наразі 844 ліжка забезпечені киснем. Серед них - 638 вільні.