Про надання пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» всі громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подання в термін до 1 березня 2021 року пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313а, м. Київ, 01601.

Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення протягом 2020 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/54048