«В єднанні сила і міць держави»

     22 січня 2021 року у Голованівській районній бібліотеці для дорослих ім.С.В.Шеврякова до Дня Соборності України було організовано віртуальну книжкову виставку «В єднанні сила і міць держави», з якою можна ознайомитися перейшовши за посиланнями (https://sites.google.com/site/golbib/ ,  http://libraryhlv.blogspot.com/).

 Голованівська районна бібліотека для дітей підготувала віртуальну книжкову виставку «Соборність рідної землі – основа нації і держави».

Працівниками Голованівського  районного будинку культури проведена відео презентація «День Соборності», яка розміщена в соціальних мережах за посиланням (https://www.facebook.com/profile.phpid=100024517844735).

У музей історії Голованівського району була проведена презентація «Живи, Україно» з матеріалами, якої можна ознайомитися за посиланням (https://www.facebook.com/search/top/).

Інформаційний супровід цього визначного дня забезпечено шляхом розміщення тематичних рубрик в газетах "Гайворонські вісті","Гайворонський кур'єр", «Чисте джерело» та офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Загальним гаслом відзначення у 2021 році Дня Соборності України в Голованівському районі став - «У єдності сила».

        У закладах загальної середньої освіти були проведені такі заходи:

-  класними керівниками проведені онлайн-години спілкування «Україна – суверенна, незалежна держава», «Єднання заради незалежності України», «Вона – наш вибір, наша мрія, соборна, вільна Україна»,

 -  книжкові виставки у шкільних бібліотеках «Сторінками Української революції»,

    На уроках історії України вивчаються теми, пов’язані з історією Української революції 1917-1921 років, зокрема, з подіями об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

    Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти району беруть участь в обласній краєзнавчій акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». 

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+