Пам’ять героїв Крут

що 29 січня, Україна вшановує пам’ять героїв Крут, які 103 роки тому боролися та загинули за вільну Україну. Відтак, з цієї нагоди в Бібліотеці для дорослих Голованівської селищної ради провели годину історичної правди «Ще юнаки, ще зовсім діти…». На заході були присутні представники громадськості та державних установ.Із вступним словом виступив Миндаль В. С., який зазначив, що ця героїчна й водночас  трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. «Понад все вони любили свій коханий край», – писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства. Ведуча заходу Кандур Віта здійснила мандрівку в минуле сторінками трагічної історії нашого народу, яка  супроводжувалась переглядом відеофільму «Герої Крут», читанням віршів. Хвилиною мовчання присутні вшанування всіх загиблих у боротьбі за незалежність України. Захід доповнила  виставка однієї книги «Крути: січень 1918 року», з матеріалами можна ознайомитися перейшовши за посиланням (https://sites.google.com/site/golbib/ ,  http://libraryhlv.blogspot.com/).

Голованівська районна бібліотека для дітей підготувала віртуальну книжкову виставку «Крути: подвиг і трагедія України»

У музей історії Голованівського району була проведена презентація «Крути – бій за майбутнє» з матеріалами, якої можна ознайомитися за посиланням (https://www.facebook.com/search/top/).

У загальноосвітніх закладах району проведено:

години спілкування, години пам’яті, бесіди, години скорботи, інформаційні хвилинки «Пам'ятай про Крути»,  «Крути: і сум, і біль, і вічна слава», «Вони вистояли тоді, щоб ми боролися сьогодні», «Пам’ятаємо героїв Крут», «Крути вчать дивитись у майбутнє», «Крути-наша слава, наша історія», «Не стерти в пам’яті минуле», «День пам’яті та надії», «Бій за майбутнє України», «Понад усе вони любили свій коханий край», «Крути: таємниці та міфи», «Крути – бій за майбутнє»

Релігійні організації провели у День пам’яті Героїв Крут панахиди за загиблими борцями за незалежність України.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+