Про заходи до Дня Державного Герба України та Дня Небесної сотні

Відділ культури туризму та культурної спадщини Голованівської селищної ради повідомляє, що Дня Державного Герба України, яке відзначають щороку 19 лютого у Бібліотеці для дорослих ім.С.В.Шеврякова Голованівської селищної ради  організували  книжкову виставку «Моя Україна – єдина держава». Відвідувачі бібліотеки зможуть переглянути її у читальній залі та перейшовши за посиланням (https://sites.google.com/site/golbib/ ,  http://libraryhlv.blogspot.com/)

У Бібліотеці для дітей Голованівської селищної ради організовано книжкову виставку «Малий Герб України» з матеріалами, якої можна ознайомитися за посиланням  (https://www.facebook.com/groups/1368770829893358).

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. У "Музеї історії" Голованівської селищної ради представлена виставка «Люди творять історію», яка приурочена до дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Виставка відображає столітню боротьбу українців за державність.  З матеріалами, якої можна ознайомитися за посиланням (https://www.facebook.com/search/top/).

  У Бібліотеці для дітей Голованівської селищної ради організовано книжкову виставку «Герої сьогодення Небесна сотня» ознайомитися з матеріалами, якої можна перейшовши за посиланням (https://www.facebook.com/groups/1368770829893358 та http://holovanivsk.blogspot.com/)  Бібліотека для дорослих ім. С.В. Шеврякова Голованівської селищної ради  розпочала акцію «Десять історій про Героїв Небесної Сотні» ознайомитися, з якими можна за посиланням (https://www.youtube.com/watch?v=81WW0aCGjPQ)

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+