Сьогодні 207 річниця з дня народження Тараса Шевченка.

Щорічно 9 та 10 березня Україна відзначає Шевченківські дні − дати народження і смерті поета, що став головним українським пророком і народним символом. Його називають провісником  нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь.

Відділ культури туризму та культурної спадщини Голованівської селищної ради повідомляє, що у «Бібліотеці для дорослих ім.С.В.Шеврякова» Голованівської селищної ради організовано книжкову виставку-вшанування «Україна – це » та підготовлено відео-презентацію «Своїм сином пишається Україна» з матеріалами , якої можна ознайомитися за посиланням

(https://sites.google.com/site/golbib/ ,  http://libraryhlv.blogspot.com/).

«Бібліотека для дітей» Голованівської селищної ради провела голосні читання «І знову відкриваю Кобзаря» та організувала виставку «Кобзареве слово» відвідувачі бібліотеки зможуть переглянути її у читальній залі та перейшовши за посиланням (https://www.facebook.com/groups/1368770829893358).

У «Дитячій школі мистецтв» Голованівської селищної ради відбувся конкурс дитячих малюнків «Шевченкові твори очима дітей».

У «Музеї історії» Голованівської селищної ради презентовано віртуальну екскурсію «Вшанування пам’яті Кобзаря в Україні та світі». .  З матеріалами, якої можна ознайомитися за посиланням (https://www.facebook.com/search/top/).

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+