Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ НАПН УКРАЇНИ

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА «ОСВІТА І СУСПІЛЬСТВО»

Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція

«ФІЛОСОФСЬКІ, ІСТОРІОСОФСЬКІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

31 березня 2021 року, місто Київ

(в рамках ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»
та виставки освіти за кордоном «World Edu 2021»)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі онлайн-заходу, що відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде оприлюднено на сайті iod.gov.ua та надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації). Початок о 14.00 год.

Мета конференції: обговорення актуальних наукових і практичних проблем розвитку українського суспільства; громадянськості й суб’єктності особистості; виховання громадян України.

Напрями роботи конференції:

• Філософські імперативи розвитку українського суспільства
  • Історичний наратив як тренд національної безпеки
  • Громадянськість і обдарованість особистості як потенціал успіху держави

Ключові спікери конференції:

Кремень Василь Григорович – президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, академік НАН України і НАПН України

Пономаренко Володимир Степанович – ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України

Саух Петро Юрійович – академік-секретар відділення вищої освіти НАПН України доктор філософських наук, професор, академік НАПН України,

Хамітов Назіп Віленович – провідний науковий співробітник Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, доктор філософських наук, професор

Мельниченко Володимир Юхимович – доктор історичних наук, академік НАПН України, почесний академік НАМН України, лауреат Національної премії України імені тараса Шевченка

Ільїн Володимир Васильович, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України

Скотна Надія Володимирівна – ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктор філософських наук, професор

Шевчук Тетяна Станіславівна – завідувач кафедри Ізмаїльського державного гуманітарного університету, доктор філологічних наук, професор

та ін.

До участі запрошуються: науковці Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України; викладачі ВНЗ; представники обласних та районних управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; адміністрація навчальних закладів, учителі, класні керівники, психологи; соціальні педагоги; магістранти вищих навчальних закладів, представники бізнес-структур, усі зацікавлені...

Мови конференції: українська, англійська.

форми та Умови участі

1. Очна
  • виступ з доповіддю (або надання організатору відеозапису доповіді для трансляції в онлайн-режимі), включення доповіді в програму заходу та розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції;
  • онлайн-участь в обговоренні;
  1. Заочна – включення доповіді в програму заходу та розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 28 березня 2021 року
заповнити реєстраційну форму учасника заходу, за посиланням

Участь у конференції – безкоштовна!*

Матеріали конференції (програму та збірник), буде опубліковано на сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України iod.gov.ua; сертифікат учасника надіслано на електронну адресу учасника, вказану під час реєстрації).

* Учасники мають можливість замовити комплект друкованих матеріалів конференції (програма та збірник матеріалів конференції, по 1 примірнику, та сертифікат учасника).

Вартість комплекту – 200 грн, сплачується на рахунок організатора на підставі рахунку, який буде надіслано на електронну адресу учасника. Друковані матеріали буде надіслано Новою поштою за рахунок отримувача.

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Тези – обсягом до 5 сторінок, статті – обсягом до 10 сторінок надсилати до 30.03.21 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Публікація. Конференція 31.03.21».

Вимоги до оформлення тез та статей: формат сторінки А4, поля (всі) 2,0 см, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,15; праворуч прізвище та ініціали автора жирним шрифтом, під ними науковий ступінь, вчене звання, посада та назва організації, установи/навчального закладу, населений пункт, електронна адреса автора, курсивом; далі НАЗВА статті по центру рядка ВЕЛИКИМИ літерами ЖИРНИМ шрифтом. У наступному рядку анотація та ключові слова російською та англійською мовами курсивом з вирівнюванням за шириною. Далі, після пропуску одного рядка, текст статті, після якого, ЛІТЕРАТУРА (список використаних джерел; посилання в тексті на літературу і сайти записуються у квадратних дужках).

Матеріали в збірнику конференції буде подано в авторській редакції.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Інститут обдарованої дитини НАПН України вул. Січових Стрільців, 52-д, Київ, 04053

Контакт з проблематики конференції:

Ткаченко Лідія Іванівна (067) 491-11-39

Контакт з організаційних питань і розміщення публікацій:

Шульга Валентина (067) 729-94-01, Viber (063) 644-3478, Е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дякуємо за співпрацю та інформування Ваших колег!