На Кіровоградщині запрацювала Аграрна рада при облдержадміністрації

Перше засідання Аграрної ради при облдержадміністрації відбулося на базі Інституту сільського господарства степу НААН України 16 березня.

«Я ЗА ПОСТІЙНИЙ ДІАЛОГ ВЛАДИ І БІЗНЕСУ. У НАС ІЗ ВАМИ ОДНА МЕТА – ПРАЦЮВАТИ НА РОЗВИТОК КІРОВОГРАДЩИНИ. ВИ ЯК БІЗНЕС ФОРМУЄТЕ БЮДЖЕТИ, ВИ СТВОРЮЄТЕ РОБОЧІ МІСЦЯ, АЛЕ НАЙГОЛОВНІШЕ – ВІД ВАС ЗАЛЕЖИТЬ ПРОДОВОЛЬЧА БЕЗПЕКА!», – ЗВЕРНУВСЯ ДО АГРАРІЇВ ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНДРІЙ НАЗАРЕНКО.

Він додав, що готовий максимально оперативно включатися в проблеми аграріїв і працювати над їхнім вирішенням.

До складу ради увійшли 80 сільгоспвиробників.

Співголовою ради аграрії обрали Ольгу Голобородько – очільницю громадської організації «Кіровоградська обласна рада сільськогосподарських підприємств».

Саме Андрій Назаренко ініціював створення Аграрної ради при облдержадміністрації.

Представники сільгоспвиробників Голованівщини також були присутні на Аграрній раді.