Засідання колегії районної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку району

22 червня 2018 року голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський провів засідання колегії районної державної адміністрації та засідання Ради регіонального розвитку району.
На колегії розглянуто питання виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Капітанської сільської ради. За підсумками перевірки, яку здійснили члени комісії роботу виконавчого комітету Капітанської сільської ради було визнано задовільною. Друге питання, яке було розглянуто на колегії, це - стан дотримання законодавства про працю на підприємствах, установах і організаціях району.
За підсумками колегії буде видано відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.
На засіданні Ради регіонального розвитку району розглядалося питання «Про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Голованівському районі».
За підсумками засідання буде видано доручення голови райдержадміністрацїїії.