Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

22 червня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
На засіданні розглянуто питання про підсумки роботи робочої групи по легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості протягом січня-червня 2018. В червні 2018 року робочою групою за участі головного державного інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області здійснено один рейд в смт.Побузьке, під час якого відвідано 17 суб’єктів господарювання. Виявлено 3 випадки не задекларованої праці у двох суб’єктів господарювання. За результатами обстежень з найманими працівниками заключено трудові договори. Фізичних осіб- підприємців, які допустили порушення законодавства заслухано.
У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених до участі у робочій групі.
За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан оформлення суб’єктами господарювання всіх форм власності трудових відносин з найманими працівниками та рівень заробітної плати.