Засідання Госпітальної ради Західного госпітального округу в Голованівську

22 червня 2018 року у сесійній залі районної ради відбулося засідання Госпітальної ради Західного госпітальногоокругу за участі заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації О.Скрипника, голови районної державної адміністрації О.Голімбієвського, голови районної ради Б.Кучмія, представників громадських організацій та членів Громадської ради при райдержадміністрації.
Членів Госпітальної ради та запрошених привітав голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський. він наголосив на тому, що ми не лише живемо в період реформ, а і втілюємо їх в життя. Ми піклуємося про те, щоб кожний громадянин нашого району отримував якісні медичні послуги. Для цього в Голованівській центральній районні лікарні проводяться капітальні ремонти на які витрачено уже більше 14 млн. гривень та планується ще провести ремонтні роботи на суму близько 8 млн.грн. Олег Дмитрович висловив надію на те, що Західний госпітальний округ буде найкращим в області та побажав членам Госпітальної ради та присутнім плідної роботи.
Засідання Госпітальної ради Західного госпітального округу вів голова Госпітальної ради, головний лікар Добровеличківської ЦРЛ П.Гинькут.
Основні питання, які розглянули члени Госпітальної ради, це: створення закладів паліативної та хоспісної допомоги, надання ургентної медичної допомоги в умовах недостатнього кадрового забезпечення, незадовільний стан доріг та відсутність належного автосполучення між населеними пунктами Західного госпітального округу, врегулювання розподілу коштів медичної субвенції на фінансування закладів вторинної ланки між створеними ОТГ та районним бюджетом, порядок надання медичних послуг пацієнтам в обласних закладах охорони здоров’я, придбання медичного обладнання та санітарного автотранспорту для Голованівської ЦРЛ та інші питання.