23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби!
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади. Саме тому професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням , демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
В цьому році ми святкуємо 100-річчя запровадження державної служби в Україні. З нагоди свята бажаємо Вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!
Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації