Версія для друку
Новини

На вакантні посади поліцейських оголошено конкурс

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні випускники і молоді люди,

Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області та його територіальними підрозділами на вакантні посади поліцейських оголошено конкурс з

18.06.2018-10.07.2018

Вакантні посади:

Середній склад поліції:

  • оперуповноважені;
  • дільничні офіцери поліції.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, 18 років, вища освіта, володіння українською мовою, знання Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Молодший склад поліції:

  • поліцейські ізолятора тимчасового тримання;
  • поліцейські сектору реагування патрульної поліції;
  • поліцейські з логістики, обліку і збереження речових доказів і озброєння.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, 18 років, повна загальна середня освіта, володіння українською мовою, знання Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», Кодекс України про адміністративні правопорушення, відсутність офіцерського чи військового звання, наявність водійського посвідчення категорії В.

Для прийняття участі у конкурсі необхідно подати онлайн-анкету за посиланням: nabir.np.gov.ua     

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо умов конкурсу на посади в поліцію, Ви можете звернутися до СОВПАП УКЗ ГУНП

за телефонами: (050) 383-99-96, (067) 523 10 90,

та електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Особам, бажаючим більш детально ознайомитися з умовами прийняття участі в конкурсі та отримати практичну допомогу під час подачі анкет та збору документів, ви можете звернутися до працівника з кадрового забезпечення Мандоліни І.Ю. (тел: 0668885812) Кіровоградського районного відділення поліції КВП ГУНП в області, за адресою: м. Кропивницький, вул. Кільцева, 34 Б.