Олег Голімбієвський провів особистий прийом громадян

26 липня 2018 року голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський провів особистий прийом громадян, під час якого обговорив з мешканцями району земельні та соціальні питання.
Мешканці зверталися з різних населених пунктів району, проте переважна більшість питань стосувалася сіл Троянка та Новосілка.
Учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції надано роз’яснення щодо переліку пільг, що передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та рекомендовано звернутися до управління соціального захисту населення Голованівської районної державної адміністрації для їх отримання.
Крім того обговорено земельну проблематику як для учасників АТО так і для педагогічних працівників у сільській місцевості. Отримання у власність земельних ділянок в межах норм безоплатної приватизації перебуває на постійному контролі районного керівництва, оскільки дані категорії населення були і залишаються незмінним пріоритетом. Адже своє право отримати земельні ділянки вони заслужили, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави на сході України так і здійснюючи навчання та виховання учнівської молоді зауважив Олег Дмитрович.
Варто зазначити, що голова адміністрації проводить прийом громадян спільно із спеціалістами відділу юридичної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції, щоб по можливості надати компетентну фахову допомогу.