30 липня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації М.Д Копієвський провів засідання робочої групи з прискореного перегляду регуляторних актів райдержадміністрації.
Розглянуто питання : «Про забезпечення реалізації державної регуляторної політики». На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11 квітня 2018 року №209 -р «Про забезпечення реалізації державної регуляторної політки в області» проінформовано, що відповідно до норм Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» - державна регуляторна політика в районі спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, вдосконалення адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів. Розробниками здійснюється планування, підготовка аналізів регуляторного впливу проектів регуляторних актів, проекти регуляторних актів проходять процедуру попереднього оприлюднення та обговорення.
З метою недопущення порушень при прийняті рішень органів місцевого самоврядування проводилася робота з головами сільських та селищних рад щодо дотримання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Підготовлено листи –нагадування органам місцевого самоврядування щодо прийняття рішень як регуляторних актів відповідно до законодавства та вимог вищезазначеного закону.
Надається консультативно-методична допомога сільським та селищним радам.
Питання «Про основні положення Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розглядалось на засіданні Координаційної рад з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради за участю сільських, селищних голів.
До Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації направлено інформацію про стан державної регуляторної політики за І півріччя 2018 року по Голованівській райдержадміністрації, стан реалізації державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування у 2018 році.