31 липня 2018 року першим заступником голови райдержадміністрації Копієвським М.Д. проведено засідання районної робочої групи з координації використання залізничного рухомого складу. З метою зменшення травматизму на залізничних коліях було розглянуто лист філії Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» про збереження життя та здоров’я людини.

Так як на території району працюють 2 залізничні станції, сполучення Голованівськ – Помічна забезпечує широка колія, що здійснює вантажно – пасажирські перевезення, а Голованівськ- Гайворон вузьколійна дорога –лише пасажирські перевезення є необхідність через засоби масової інформації інформувати Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України, які затверджені наказом Міністерства транспорту України від 19 лютого 1998 року №54.

В результаті обговорення робочої групи прийнято відповідні рішення.