Сільськогосподарські підприємства району продовжують збір ранніх зернових культур

Нарешті атмосферні фронти що панували в України та приносили опади на жнивні поля у липня 2018 року залишили територію району і аграрії з подвійною енергією взялись за збирання збіжжя.

Станом на 01 серпня 2018 року сільськогосподарські підприємства продовжують збір ранніх зернових культур, а саме, озима пшениця, ярий ячмінь.

Згідно оперативної інформації на збирані вказаних культур працюють три сільськогосподарські підприємства району та громадяни що одноосібно обробляють земельні ділянки.

Попередня врожайності 2018 року показує дещо нижчі показники в порівняні з 2017 роком. Згідно оперативної інформації отриманої від сільськогосподарських підприємств в районі зібрано 16366 тис.га, ранніх зернових, намолочено 47660 тис. тонн, при середній урожайності 29,1 ц/га. Значно нижчу урожайність при збиранні показав горох (17,8 ц/га), та дещо нижчу урожайність озимий ячмінь 29,1 ц/га.

На даний час продовжується збір озимої пшениці та ярого ячменю, яких відповідно зібрано на площі 10823 га, (76%), намолочено 35931 тонни, (33,3 ц/га), ярий ячмінь зібрано на площі 1314 га, (64%), намолочено 2903 тонн ( 22,1 ц/га).

За сприятливих погодних умов агроформування району розраховують 5-6 серпня завершити збір ранніх зернових культур.