Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський провів особистий прийом громадян

02 серпня 2018 року голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський провів особистий прийом громадян, під час якого обговорив з мешканцями району питання благоустрою населених пунктів району, а також соціальну проблематику.

Поспілкувався щодо можливостей сприяння багатодітній сім’ї в покращенні їх матеріального становища та порекомендував батькам, звернутися з відповідними документами для отримання матеріальної допомоги. Наголосив на тому, що маємо розуміти, що діти - наша спільна відповідальність, їм дуже важко адаптуватися у світі, перенасиченому інформацією, тому так важливо допомогти їм знайти правильні орієнтири, закласти бажання вчитися, розвиватися, сформувати громадянську позицію.

Голова райдержадміністрації дав доручення відповідним службам розглянути питання благоустрою (освітлення) вулиці Пушкіна, яке просив вирішити житель цієї вулиці.