Вітання голів до дня працівників будівельної галузі

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника!

Ваша праця здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку та побутового комфорту.

Ви обрали дуже важку і надзвичайно важливу професію, оскільки будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку та стабільності економіки держави. Ваша діяльність – реальний внесок в оновлення селищ і сіл нашого району, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, дитячі майданчики, відновлюються храми, пам’ятки історії та культури.

У цей святковий день зичимо вам здоров’я, успіхів, натхнення та родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Голованівському району та Україні – процвітання.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації