Відбулося засідання районної комісії з планування та організації дорожнього руху

10 серпня 2018 року відбулося засідання районної комісії з планування та організації дорожнього руху. Головував перший заступник голови райдержадміністрації М.Копієвський.
Розглянуто питання:
Про стан безпеки дорожнього руху у січні- червні поточного року
Про стан дорожньої мережі
Профілактика та проведення заходів з безпеки дорожнього руху.
Заслухано заступника начальника Голованівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Кіровоградській області І.Онищенка. Який повідомив, що здійснюються перевірки автомобільних доріг загального користування та їх відповідність схемам організації дорожнього руху, встановлення на ділянках місць концентрації дорожньо-транспортних пригод аварійно-небезпечних ділянках попереджувальних дорожніх знаків та інших засобів організації дорожнього руху. Під час перевірок особливу увагу звертають на технічний стан транспортних засобів, наявність та справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння. Вживаються заходи по приведенню до належного санітарного стану зупинок громадського транспорту та елементів санітарного облаштування, по підвищенню ефективності, якості та безпеки перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, по комфортному та безпечному руху транспортних засобів і пішоходів, задоволенню потреб населення у перевезеннях.
З початку року на автодорогах району працівниками поліції було виявлено 403 порушень правил дорожнього руху і складено протоколи даних порушень.
З другого питання доповів головний інженер філії «Голованівський райавтодор» С.Годованюк. Значна кількість доріг з асфальтовим покриттям потребує капітального ремонту. Зростання інтенсивності руху, особливо великовагових навантажень, призводить до руйнування покриття проїзної частини вулично- дорожньої мережі та елементів конструкції мостових споруд. Оскільки перелік вулиць, які потребують ремонту, дуже великий, першочерговий пріоритет надається вулицям, якими проходять основні маршрути транспорту. Роботи на автомобільних дорогах району філією філії «Голованівський райавтодор» виконуються у межах лімітів фінансування філії ДП «Кіровоградський облавтодор» на підставі фінансування службою автомобільних доріг в Кіровоградській області. Так, філією «Голованівський райавтодор» виконано робіт у січні – червні поточного року по експлуатаційному утриманню на суму 4578,7 тис. грн., з них:
державні дороги на суму 2967,3 тис. грн., територіальні та місцеві дороги на суму 1611,4 тис. грн.,роботи виконані за прямими договорами – 953,8 тис. грн.
Також спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Леухом повідомлено про профілактику та проведення заходів з безпеки дорожнього руху в навчальних закладах району.
Відповідно до засідання прийнято рішення:
Голованівському відділу Головного управління Національної поліції України у Кіровоградській області вживати заходи щодо організації дорожнього руху та його безпеки; філії «Голованівський райавтодор» забезпечити проїзну можливість автошляхів районного,обласного та державного значення та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації продовжити профілактику та проведення заходів з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх закладах.